Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ»

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня (ЛОДКЛ „ОХМАТДИТ”) є найстарішою і провідною дитячою клінікою в Західній Україні. В 1959 році лікарня була реорганізована в багатопрофільну спеціалізовану лікарню, на неї були покладені завдання по наданню цілодобової восококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги дітям Львівської та сусідніх областей за 20 спеціальностями, а також організаційно-методична та консультативна робота в районах області з надання медичної допомоги дітям.

Лікарня є клінічною базою Львівського національного медичного університету, Інституту спадкової патології АМН України та Львівського медичного коледжу. За вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я, надання медичної допомоги дітям, впровадження нових методів діагностики і лікування в 2004 р. колектив ЛОДКЛ „ОХМАТДИТ” нагороджено почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Міністерством охорони здоров’я України лікарні присвоєно вищу акредитаційну категорію.

Щороку в стінах стаціонару та консультативної поліклініки КЗ ЛОДКЛ „ОХМАТДИТ” одержує медичну допомогу майже 65 тисяч дітей області. З них, біля 5 тисяч консультується фахівцями мобільної консультативної лікарської бригади.

Щороку біля 250 дітей транспортується у реанімаційні відділення реанімобілем КЗ ЛОДКЛ „ОХМАТДИТ”.

Лікарні, поліклініки

1 відгук

  1. anna, 4 years ago

    лікування гаймориту проходило у сина.Відношення ужасне лікар хабар.Гігіен ана нулю ще й воші додому привезли.

       -   Відповіcти

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry