Фестиваль Godskitchen Fusion вперше у Львові

VIRUS Music позначить Львів на фестивальній карті Європи. Місто левів вперше прийме у себе легендарний британський фестиваль – Godskitchen.

Godskitchen – це всесвітньо відомий британський фестиваль танцювальної музики з десятирічною історією.

Він успішно проводиться в десятках міст на всіх континентах планети! Godskitchen завжди проводиться у закритих приміщеннях і має різні концепти (оформлення сцени та візуальних перформансів).

Godskitchen в Україні проводиться вже 7 років (13 фестивалів у Києві та 1 у Харкові), сумарно за весь час проведення зібрав понад 60 000 відвідувачів, з них 40% – гості з інших міст та навіть країн.

Український Godskitchen занесено у «Книгу рекордів України» за «Найбільшу кількість відвідувачів на концерті у закритому приміщенні».

Світова прем’єра цього концепту з шаленим успіхом відбулася минулого року в Києві. Аудіо-візуальна ідея поєднує в єдине ціле музику, відео-мистецство та безліч різноманітних спецефектів. Сцена являє собою вражаючу за розмірами футуристичну конструкцію кубічної форми, у якій використовується більше 130 кв. м. LED-екранів, більш за 460 кв. м. LED-стрічок та найсучасніші технології проекції. Це новий концепт, що «оживляє» музику і представляє виступи артистів у новому вимирі.

Сцена будується разом з голандськими експертами з компанії 250К PRODUCTION. Ще одна особливість львівського Godskitchen – цей фестиваль відбудеться у форматі open-air (на відкритій місцевості). Лайн-апи українськх Godskitchen завжди складаються із всесвітньо відомих діджеїв та обов’язково представників України. В різні роки на фестивалях, що проводились в країні, виступали Armin van Buuren, Gareth Emery, Sander van Doorn, Richard Durand, Sied van Riel, Simon Patterson, ATB, Josh Gallahan, Benny Benassi, Markus Schulz, Adam K. та інші.

Лайн-ап Godskitchen у Львові

23 серпня у Львові вперше виступить найвідоміший діджей планети Armin van Buuren!

Виступ зіркового транс артисту в рамках прем’єрного для Львова британського фестивалю Godskitchen представить івент-провайдер #1 в Україні, VIRUS Music. А відбудеться ця історична для міста подія о 20:00 на території “Арена Львів”.

Отже, це буде перший виступ чотири рази кращого діджея світу, Арміна ван Бюрена, та перший Godskitchen у Львові! Більше того Godskitchen, один з кращих фестивалів світу, представить у Львові своє найновіше та технічно найдосконаліше шоу під назвою Fusion, світова прем’єра якого відбулася в Києві 3 грудня 2011.

Тисячі відвідувачів побачать вражаючу за розмірами сцену у формі футуристичного кубу, на якій виступи артистів можна побачити у новому вимирі.

Шоу триватиме всю ніч до самого ранку, а компанію улюбленцю української публіки складуть: фінський діджей Tom Fall та українці Omnia, Max Freegrant i Dart Rayne.

Про організаторів Godskitchen Fusion в Україні

VIRUS Music – київська компанія-організатор наймасштабніших музичних подій у світі електронної музики, таких як Sensation, Global Gathering, A State of Trance, Armin Only, Tiesto Club Life та інших. Діяльність VIRUS Music спрямована на популяризацію електронної музики серед молоді, проведення в Україні найвідоміших європейських фестивалів, а також популяризацію нашої країни у світі (до 20% наших відвідувачів – іноземні гості, анонс фестивалів проходить не лише на території України, але й за її межами).

250К PRODUCTION – це голандські експерти Sander Reneman, Carlo Ruijgers і Kevin Walenciak. Компанія спеціалізується на створенні унікальних візуальних концептів для найбільших музичних фестивілів та концертів, від Global Gathering до шоу Armin Only та A State of Trance 550. 250K поєднує відео та світлові інсталяції з іноваційним дизайном сцен, щоб викликати незабутні емоції та відчуття.

Godskitchen Lviv & Odessa Teaser


Де купити квитки на Godskitchen Fusion

Найзручніший спосіб – це оформлення квитків он-лайн та оплата за допомогою платіжної картки, веб-мані або будь-якого з тисяч платіжних терміналів ПриватБанку та EasyPay по всій Україні. Квитки можна придбати у партнерів на офіційному сайті godskitchen.ua

Fees : Стандарт: 199 грн. VIP: 349 грн.

Event Categories: Події.Event Tags: open-air, trance, електронна, концерт, транс, та фестиваль.

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry