Музей пивоваріння у Львові

14 жовтня 2005 року з нагоди 290-ї річниці з дня заснування Львівської пивоварні відкрився перший в Україні Музей пивоваріння у Львові, метою якого є відкрити кожному відвідувачу невичерпні глибини світу пива: наблизити до таїнства народження чудового напою, пізнати історію його виникнення, пережити традицію виробництва і споживання “Львівського” пива та відчути його чарівний смак.

У музеї представлена ексклюзивна колекція різноманітних експонатів серед яких можна побачити давні пивні пляшки з тисненими на склі фірмовими марками; старовинні пивні кухлі, що походять з різних країн Європи і виготовленні в різних стилях; бочки для перевезення пива, рекламну продукцію, рецептурні книги кінця ХІХ століття; детально висвітлюються легендарні традиції виготовлення бурштинового напою на Львівській пивоварні.

Для відвідувачів музею передбачена можливість перегляду відеофільму про найстарішу пивоварню в Україні, відвідати дегустаційний зал, який порадує усіх любителів пива асортиментом пива “Львівське”. Кожен повнолітній відвідувач може по справжньому оцінити смакові властивості легендарного напою, придбати сувеніри.

Музей займає площу 600 квадратних метрів напівпідвальних площ Львівського пивзаводу. Експозиція музею розповідає про історію пивоваріння у Львові та про Львівську броварню. В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварників минулого й сьогодення, колекції пивних бочок і пляшок, зразки реклами, тощо.

У музеї працює сувенірна крамничка. Із музею є перехід до пивного ресторану «Хмільний дім Роберта Домса», який розташований у колишніх пивних підземеллях. Сьогодні Львівська пивоварня є найстаршим виробником пива в Україні. Завітавши у Музей пивоваріння у Львові, можна доторкнутись до його славного минулого i скуштувати чудовий хмільний напій, який тут виготовляють ще з 1715 року.

Як потрапити до музею пивоваріння у Львові?  • Пройти 10 хвилин пішки від зупинки «Добробут» до церкви Св. Анни. Церква Св. Анни стоїть на роздоріжжі вулиць Городоцької та Шевченка. Перший поворот праворуч від церкви – вулиця Клепарівська, де й розташований наш Музей. Ласкаво просимо!


Екскурсія до музею пивоваріння у Львові  • Під час екскурсії по залах першого в Україні Музею пивоваріння, ми проглянемо фільм про виробництво пива та найстарішу броварню - Львівську пивоварню, насолодимося в дегустаційному залі келихами завжди свіжого "Львівського" пива.

  • Дегустація пива проводиться для осіб старших 18 років.

Музеї , ,

Related Listing

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry