Бібліотека Українського католицького університету

Бібліотека УКУ нараховує більше 120 тисяч примірників книг та періодичних видань. Фонди її постійно поповнюються. Бібліотечна колекція літератури з історії Західної цивілізації, релігії та з богослов’я є найбільшою в Україні. Тут знаходяться видання, присвячені класичним і середньовічним студіям, зберігаються рідкісні літургійні стародруки, тематичні збірки з історії мистецтва тощо.

Окрім видань, надрукованих слов’янськими мовами (українською, польською, російською), в бібліотечних фондах є 50 тисяч книг і періодики англійською, французькою, німецькою та італійською мовами. Бібліотека володіє спеціальними колекціями: архівними, аудіо- та відеоматеріалами, збіркою самовидавної преси 80-х років XX століття.

Сьогоднішні бібліотечні фонди – це результат наполегливої, кропіткої праці співробітників відділу комплектування (від середини 90-х років) та щедрих дарунків приватних доброчинців. Адже в 40-х роках у зв’язку з закриттям Католицького університету вся збірка його бібліотеки була конфіскована радянською владою. Але з відродженням УКУ відродилася і динамічно зростає бібліотека, яка достойно відображає головну місію УКУ – бути одним із провідних гуманітарних вишів України.

Бібліотечні фонди систематизовані з застосуванням класифікаційної системи бібліотеки Конгресу США. До значної частини фонду є відкритий доступ користувачів. Існує також можливість замовлення літератури через електронний абонемент. Відкритість до потреб читачів – один із головних напрямків діяльності цієї унікальної бібліотеки.

Бібліотеки ,

Related Listing

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry