Мистецька галерея Гері Боумена

Львів як один із найважливіших центрів на культурній карті України споконвіків генерував і транслював творчі ідеї, концепції, досвід різноманітних естетичних шкіл. Сучасне мистецтво Львова – це мікст національних коренів із прозахідною орієнтацією, з осмисленням загальнолюдських проблем і явищ.

Популяризація творчих здобутків оригінальних, талановитих митців Львівщини – головне завдання приватної галереї Гері Боумена, яка розпочала свою діяльність у 2009 році.

У Мистецькій галереї Гері Боумена виставляла свої роботи член Національної спілки художників України, випускниця Львівської академії мистецтв Дарія Зав’ялова. Творчий стиль Зав’ялової – поєднання класичного гобелену, художнього текстилю з елементами живопису, графіки, перфомансу та театрального костюму і сценографії, адже вона є знаним художником з костюмів і сценографом. Окрім цього Д. Зав’ялова не раз демонструвала свої досягнення у живописі (цикл картин “Deus conservat omnia”).

Відвідувачі галереї мали змогу ознайомитися з творчістю таких художників, як Оксана Андрущенко, Агнеса Бачинська-Сельська, Андрій Бояров, Кшиштоф Войцеховський та багатьох інших митців з України та зарубіжжя. З великим успіхом пройшла персональна виставка талановитого польського художника-фотографа Войцеха Пражмовського. Його фотографії, об’єднані загальною назвою «Польські сади», демонструють архітектурні і ландшафтні мотиви, гру кольору, багатство форм різноманітних предметів, що раптом викликають неочікувані асоціації у глядачів.

Помітним явищем у мистецькому житті Львова стали виставки робіт фотографа Костянтина Смолянінова, художні фотографії якого не раз перемагали на українських і європейських конкурсах. Наприклад, цей талановитий львів’янин декілька років поспіль отримує перші призи фірми Epson. У Мистецькій галереї виставляли свої роботи Леся Квик, Кость Лавро, Євген Мануїлов, Наталія Пухінда, Роман Романишин та інші митці, творчість яких збагачує художню славу Львова.

Галереї ,

Related Listing

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry