Львівський палац мистецтв

Найбільший в Україні Львівський палац мистецтв був відкритий у 1996 році. Його загальна площа складає 8,7 тис. м2. Дванадцять експозиційних залів, що розташовані у чотирьох рівнях, займають 3,6 тис. м2. Палац має конференц-зал на 200 місць і арт-вітальню.

Виставки, які організовуються у цьому закладі, об’єднують сучасне художнє середовище з шанувальниками мистецтва. Вони сприяють встановленню та розвитку творчих зв’язків з регіонами України, а також з діячами культури та мистецтва з інших країн світу. Тут були зорганізовані виставки всесвітньовідомого графіка Якова Гніздовського з США, Карла Кари з Італії, живопису Емми Андієвської з Німеччини та інших зарубіжних митців. Львівський Палац став своєрідним містком інтеграції українських творців у мистецький простір світу.

Завдяки діяльності колективу ЛПМ глядачі змогли ознайомитися з творчими досягненнями видатних українських митців з різних міст України: Києва, Житомира, Донецька, Одеси, Тернополя, Миколаєва та ін. Тут були виставлені невідомі для широкого загалу роботи таких талановитих художників, як З. Флінта, Є. Лисик, Г. Якутович, К. Звіринський.

Разом із Львівським відділенням Національної спілки художників України у Палаці мистецтв регулярно проводяться виставки львівських художників та цікаві тематичні проекти: «Львівський гобелен», «Текстильний шал», «Львівська кераміка».

У приміщенні Палацу з великим успіхом проходять мистецькі заходи: Львівський осінній салон «Високий Замок», Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Весняні настрої», виставка творів, присвячена Т.Г. Шевченкові, «Свою Україну любіть…». Тут створена постійно діюча кімната-музей Т.Г. Шевченка.

У Палаці мистецтв виставляються молоді митці з України, Польщі, Литви. Вперше демонструють поціновувачам мистецтва свої роботи студенти художніх навчальних закладів Львова та інших міст України.

Галереї , ,

Related Listing

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry