Галерея “Primus”

Вулиця Вірменська, яку називають меккою художників, збагатилася ще одним творчим осередком образотворчих митців – галереєю “Primus”. Як і інші старовинні вулички, Вірменська як магніт притягує до себе творчих людей, захоплених яскраво вираженою екзотикою давнього середмістя Львова.

Галерея “Primus” відкрилася 1 квітня 2009 року. Ідеологією нової інституції стало прагнення проводити власну мистецьку політику, яка б вирізняла її серед подібних творчих закладів, яких так багато у центрі Львова. Своїм головним завданням галеристи вважають надавати всебічну допомогу молодим художникам у їх пошуках самовираження без обмеження творчого поля львівською екзотикою, в інтеграції їх мистецтва в сучасний український і міжнародний культурний процес.

Оригінальна ідеологія галереї скерована на залучення майстрів сучасного візуального мистецтва України у культурологічний інтернаціональний контекст. Просування нових імен в образотворчому мистецтві, турбота про їх належне визнання у публіки, залучення їх до світової спільноти митців – стратегічне завдання галеристів.

За останній час у галереї демонструвалися такі оригінальні виставки, як «Фактоїди» (Борис Черних), «Мовчазна гра» (Пабло Амарго), «Споглядання» (Євген Харук, Анастасія Мельникова, Марина Купкіна), «Тут та по той бік» (Марісса Войтенко) та багато інших експозицій, прихильно сприйнятих глядачем. До участі у ярмарках галерей у Києві, на яких двічі був присутній львівський “Primus”, залучалися талановиті художники із різних міст.

Залучення до виставкової діяльності митців з непересічним поглядом на життя і неординарним способом самовираження вирізняє “Primus” на арт-мапі Львова та інших міст Західної України.

Галереї ,

Related Listing

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry