Галерея «Коралі»

2010 року арт-ринок України збагатився ще одним оригінальним проектом – у Львові розпочала свою діяльність мистецька галерея «Коралі», головне завдання якої – створення унікального намиста із різнокольорових елементів творчого життя.

Пріоритетним напрямком галереї є виставкова діяльність, за допомогою якої відбувається пошук і відкриття нових імен, молодих талантів. 250 кв.м виставкової площі має мистецька галерея «Коралі». Галерея залучає митців до участі у міжнародних арт-проектах, організовує пленери в Україні та поза її межами. Тут влаштовуються виставки майстрів живопису, кераміки, скульптури, анімації, фотовиставки. Роботи Д. Мовчана, П. Сипняка, М. Бордуна, А. Булкіної, О. Андрущенко та багатьох інших, які виставлялися у галереї, – це вияв великої любові до рідної землі, її поезії та людей, що живуть і працюють на ній.

Поезія щоденного буття, виражена на художньому полотні, в глині, текстилі, дереві чи металі у неповторному мистецькому стилі талановитих творців, формує світ українського сучасного мистецтва у поєднанні з давніми звичаями і традиціями народу. Галерея «Коралі» прагне популяризувати кращі досягнення українських митців як на Батьківщині, так і за кордоном, підкреслюючи культурну спорідненість українців з іншими європейськими народами. Тим самим вона сприяє налагодженню продуктивних творчих зв’язків і добросусідських відносин з ними.

Освітня діяльність галеристів полягає у проведенні майстер-класів, фестивалів, читанні лекцій й організації тематичних виставок. Галерея надає стипендії молодим перспективним художникам. Тут працюють мистецькі студії для дітей та дорослих. Цікаву просвітницьку спрямованість мають етнографічні проекти галереї, що сприяють пізнанню минувшини і сучасності України.

Галереї

Related Listing

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry