Львівський державний цирк

Біля підніжжя Святоюрської гори знаходиться будівля львівського цирку. Зведена у 1969 році за проектом відомих архітекторів М. Каневського і А. Бахматова, вона представляє собою купольну циліндричну споруду з розташованими периметрально приміщеннями для акторських вбиралень та рекреації. Особливо виділяється простора вхідна частина – вестибуль та прекрасно облаштований глядацький зал – арена з куполом, оточена амфітеатром місць для глядачів.

У львівському цирку постійно демонструють свою майстерність кращі колективи циркового мистецтва з України та багатьох країн світу. Цирк у Львові здобув загальнодержавне та міжнародне визнання як справжній центр циркового мистецтва, на манежі якого блискуче виступають найвідоміші, славетні артисти, на творчості яких виросло не одне покоління шанувальників цього прекрасного дійства.

10 березня 2012 року у приміщенні, відновленому після пожежі 2011 року, відбулася прем’єра. Циркова програма, особливо виступи дресированих звірів з Будапештського цирку, шоу повітряних акробатів під куполом викликали захоплення у глядачів. Прем’єра стала справжнім святом для львів’ян та гостей міста.

При львівському цирку діє дитяча циркова студія, в якій маленькі львів’яни мають можливість безкоштовно опановувати ази цього прекрасного мистецтва. В спортивних залах і на манежі з дітьми працюють професійні артисти цирку, які за віком чи з інших причин не беруть участі у виставах.

У приміщенні Львівського державного цирку часто відбуваються концерти відомих вітчизняних та зарубіжних зірок естради, проходять різноманітні спортивні заходи.

Концертний зал , ,

Related Listing

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry