Львівська обласна філармонія

Першим офіційним концертним сезоном Львівської філармонії вважається 1902-1903 рр. Концертний зал Скарбківського театру (теперішній театр ім. М. Заньковецької) мав понад 1200 місць, там були прекрасні умови для глядачів, велика концертна естрада, фонтани, цукерня, буфет, а навіть – чарівний зимовий сад. З 1962 р. Львівська обласна філармонія офіційно «прописана» за адресою вул. Чайковського, 7, в чудовому сецесійному будинку, який було збудовано 1907 року для Музичного товариства Галичини. В концертному залі будівлі розташований орган з двома мануалами і педаллю. Тепер про колишню розкіш сольних органних концертів тут нагадує лише невеликий зовнішній проспект інструмента – дерев’яний декор у стилі бароко – в центрі сцени.

Саме зі сцени Львівської філармонії розпочинали свій шлях у велике мистецтво відомі в світі українські музиканти – Олег Криса, Олександр Слободяник, Юрій Лисиченко, Марія Чайковська, а також музиканти молодшої генерації – Етелла Чуприк, Йожеф Ермінь, Оксана Рапіта, Олександр Козаренко. Львівська філармонія є одним з провідних концертних закладів України, діяльність якої включає різноманітні форми популяризації найкращих зразків музичного мистецтва – це міжнародні фестивалі, цикли концертів-монографій, концерти за участю юних музикантів, тематичні програми для учнів середніх шкіл тощо.

Значну роль в музичному житті Львова останніх десятиліть відіграє щорічний Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози». Започаткований у Львівській філармонії в травні 1981 року як Всесоюзний музичний фестиваль «Виртуозы страны», 1990 року він набув статусу міжнародного і отримав назву “Віртуози”. Діяльність Львівської філармонії розгортається в багатьох напрямках, і не лише музичних.

Починаючи з концертного сезону 2007-2008 рр. у новоствореній галереї мистецтв “ФілАрт” у фойє філармонії, постійно проводяться мистецькі виставки, артистичні зустрічі, музичні та літературні перформенси. З 2006 р. Львівську філармонію очолює Володимир Сивохіп – заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії ім. М. Лисенка, відомий музично-громадський діяч, музикознавець, мистецький керівник та диригент Камерного хору «Глорія».

Абонементи та квитки у Львівську обласну філармонію


І. «Вхідний» абонемент


«Вхідний» абонемент – надає власнику право відвідувати усі події філармонійного життя протягом однієї «пори року», без фіксованого місця у залі.


Ціна: 200 грн.


ІІ. Абонемент «з фіксованим місцем»


Власник абонемента «з фіксованим місцем" має можливість обрати собі найзручніше місце у залі і користуватиметься ним увесь термін дії абонемента (тобто протягом одного з циклів).


Ціна: 300 грн.


ІІІ. «Преміум» абонемент


«Преміум» абонемент надає право шанувальникові «вічної музики» зарезервувати індивідуальне місце у VIP-зоні залу на термін дії даного абонемента.


Ціна: 450 грн.


Увага! Кожен шанувальник музики, що придбає абонементи на два цикли (скажімо, "Осінь" та "Зиму") автоматично отримує річний абонемент (тобто третій цикл отримає у подарунок)!!!


Річний абонемент без фіксованого місця у залі


Ціна: 400 грн.


Річний абонемент з фіксованим місцем у залі


Ціна: 600 грн.


Річний "преміум" абонемент


Ціна: 900 грн.


Власник будь-якого з річних абонементів є учасником "Клубу шанувальників класичної музики"!

Концертний зал , ,

Related Listing

Залишіть Ваш відгук

Оцініть це місце, натиснувши на зірки нижче:

Надіслати другу

Send Inquiry